Mycie samolotów

Utrzymanie w czystości samolotów jest niezwykle istotne pod wieloma względami. Przede wszystkim w ostatnich latach popularność tego środka transportu znacznie wzrosła. Coraz więcej osób decyduje się na podróż samolotem bez względu czy jest ona zagraniczna czy też krajowa. Nic więc dziwnego, że firmy z sektora lotniczego robią wszystko, żeby przeciągnąć to siebie klientów. Starają się, aby jakość ich usług stała na jak najwyższym poziomie, dlatego też wygląd floty również powinien być nienaganny. Estetycznie wyglądający samolot jest miłym wspomnieniem dla pasażera, a dobre wrażenie jest gwarancją sukcesu. Jak bowiem można mieć dobrą opinię o przewoźniku, kiedy przez cały lot spoglądamy w dół przez brudne okno. Wizerunek jest istotny jednak zabrudzenia samolotu mogą mieć również duży wpływ na bezpieczeństwo. Jako to możliwe?

Intensywne zanieczyszczenie może doprowadzić do ograniczenia widoczności przez pilotów oraz negatywnie wpłynąć na aerodynamikę samolotu. W trakcie jego eksploatacji na jego powierzchni odkładają się zabrudzenia w formie wycieków z silnika, plam oleju, resztkach po ptactwie czy też ich odchodach. Jeśli dochodzi to tego na przykład odladzanie samolotu albo pasa startowego otrzymujemy grubą warstwę brudu, który zarówno niszczy powierzchnię jak i wpływa na jego właściwości aerodynamiczne. Zatem utrzymanie go w czystości jest tak naprawdę koniecznością, a nie jedynie zwykłą fanaberią. Dużą część zabrudzeń jest bardzo ciężka, a niekiedy nawet niemożliwa do usunięcia bez specjalistycznych narzędzi.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do dużych linii lotniczych jak i mniejszych firm posiadających własny samolot. Z naszej strony zapewniamy nieskazitelną czystość czyszczonych powierzchni. Skrzydła, klapy, okna, cała powłoka samolotu zostanie wyczyszczona za pomocą specjalistycznych środków przeznaczonych specjalnie do mycia samolotów. Posiadają one niezbędne certyfikaty, które gwarantują, że nie wpływają one negatywnie na myte powierzchnie. Usuniemy każdy rozdaj brudu nie zostawiając przy tym żadnych smug ani zacieków.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy, że jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie. Wszelkie prace związane z myciem samolotów wykonywane są z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Klient nie musi się zatem obawiać, że powierzchnia miałaby w jakiś sposób ulec uszkodzeniu. Wykwalifikowany personel oraz specjalistyczny sprzęt to gwarancja sprawnego, sumiennego i fachowego przeprowadzenia usługi.