O firmie

Firma Ostech

Jak wygląda współpraca z nami?

1.

Nawiązanie kontaktu
Z racji na dużą ilość prac, bardzo prosimy o kontakt minimum siedem dni przed planowaną datą rozpoczęcia przez nas pracy. Skontaktować się z nami mogą Państwo telefonicznie, poprzez pocztę elektroniczną lub formularz kontaktowy. Na wiadomości odpowiadamy maksymalnie do 24 godzin w dni robocze i do 48 godzin w dni świąteczne.

2.

Wycena usługi
Po wstępnym omówieniu usługi którą mamy wykonać następuje dokłada wycena usługi, terminu rozpoczęcia i zakończenia pracy. W tym celu, w większości zgłoszeń chcemy dokładnie sprawdzić miejsce w którym odbędzie się realizacja usługi. Pracujemy zarówno w godzinnach dziennych jak i nocnych z racji na profil świadczonych usług.

3.

Rozpoczęcie i zakończenie prac
Praca zaczyna się dokładnie w ustalonym dniu i godzinie. Zawsze przy określeniu czasu pracy bierzemy pod uwagę zdarzenia losowe, co pozwala nam na zakończenie pracy najpóźniej w ustalonym czasie. Pracę uznajemy za zakończoną w momencie kiedy klient jest w 100% zadowolony z efektów naszej pracy.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Ostatnio na blogu firmowym

  • Dlaczego niektóre usługi są takie drogie?

    Bardzo często przy niektórych usługach klienci nie są w stanie uwierzyć, że dana usługa (jak np: czyszczenie oleju z kostki brukowej) może być tak kosztowna.…

  • Kostka brukowa przed i po realizacji

    Dzisiaj chcemy pochwalić się efektami czyszczenia kostki brukowej pod wysokim ciśnieniem, które wykonaliśmy na początku marca 2016 roku. Po burzliwej i wietrznej nocy kostka brukowa…